امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۰۹:۱۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8615
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۰
تعداد بازدید: 78
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه طی تذکری ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، الیاس نادران نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه طی تذکری در صحن علنی مجلس اظهار داشت: ما در سه نقطه آیین نامه نسبت به مغایرت قانون بودجه با قانون برنامه حکم داریم؛ یکی در ماده 185 و دیگری ماده 121 که مربوط به آرای داخلی مجلس است گفته شده که اصلاح قانون برنامه در ضمن لایحه بودجه مبتنی بر آیین نامه و نیز دیگر طرح‌ها و لوایح با رای دو سوم نمایندگان حاضر پذیرفته می‌شود.

نادران ادامه داد: در تبصره یک ماده 186 آمده است که در جلسه علنی تنها پیشنهادهایی که توسط نمایندگان به کمیسیون‌ها در زمان مقرر دریافت و به چاپ رسیده مشهود به عدم مغایرت به قانون برنامه قابل طرح است.

نماینده تهران گفت: مفهوم سه حکم مذکور در کنار هم این است که در ضمن بررسی بودجه نمی‌‌شود احکام مغایر برنامه را تصویب کرد، مگراینکه ما بنویسیم که اصلاح بند ج ماده 81قانون برنامه؛ یعنی ما هم قانون برنامه را اصلاح کنیم و هم اینکه ضمن اصلاح آن کاری را که می‌خواهد صورت گیرد انجام دهیم.

وی گفت: هیچ پیشنهاد قابل طرح در صحن علنی در زمان بررسی بودجه وجود ندارد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها