امروز : یکشنبه ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 20
۲۲:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86153
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۳
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از اجرای گام دوم قانون هدفمندکردن یارانه ها مصرف بنزین از نزدیک به 100 ...

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پس از اجرای گام دوم قانون هدفمندکردن یارانه ها مصرف بنزین از نزدیک به 100 میلیون لیتر به حدود 52 میلیون رسید اما این روزها هم زمان با آغاز سفرهای تابستانی شاهد افزایش مصرف بنزین در کشور هستیم به طوری که از تاریخ سوم تا نهم خرداد ماه مصرف بنزین به طور میانگین به 69 میلیون لیتر در روز رسیده است.

مصرف بنزین کل کشور در بازه زمانی سوم تا نهم خردادماه 479 میلیون و یکصد لیتر  بود که این میزان در مقایسه با هفته پیش از آن حدود 16 میلیون لیتر افزایش داشته است.

براساس گفته های مدیرعامل شرکت ملی پخش فراورده های نفتی در حال حاضر 1.6 میلیارد لیتر بنزین 400 تومانی در کارتهای سوخت باقی مانده است که از این میزان 300 میلیون لیتر برای موتور سیکلت ها است.

این گزارش حاکی است براساس گفته مسئولان وزارت نفت هیچ بازه زمانی مشخصی برای مصرف بنزین 400 تومانی اعلام نشده و مصرف کنندگان می توانند باخیال آسوده اقدام به مصرف بنزین 400 تومانی موجود در کارتهای سوخت کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها