امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۰۴:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86158
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۵:۱۳
تعداد بازدید: 107
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه عصر دیروز هیأت دولت مهم‏ترین مسائل روز کشور مورد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از پایگاه اطلاع رسانی دولت، در جلسه عصر دیروز هیأت دولت مهم‏ترین مسائل روز کشور مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت و دستورالعمل اجرایی پیشنهادی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در خصوص بسته حمایت غذایی بررسی شد.

به موجب این دستورالعمل در مرحله اول همه مستمری بگیران سازمان‌های حمایتی، کمیته امداد امام خمینی(ره) و سازمان بهزیستی مشمول دریافت بسته حمایت غذایی می‏شوند.

اعتبار پیش‌بینی شده برای هر نفر در هر مرحله از توزیع این بسته 200 هزار ریال و برای هر خانوار حداکثر یک میلیون و چهارصد هزار ریال تعیین شده است.

همچنین بر اساس بخشی از این دستورالعمل، توزیع شیر رایگان در طول سال تحصیلی 94-93 برای دانش آموزان دوره ابتدایی و دوره اول متوسطه حداقل 70 نوبت با اختصاص مبلغ 3 هزار میلیارد ریال مورد موافقت قرار گرفت.

در ادامه هیئت وزیران مبلغ 70 میلیارد ریال اعتبار برای پروژه آبرسانی به شهرهای بافت، رابر و بزنجان در استان کرمان اختصاص داد و لایحه عضویت دولت جمهوری اسلامی ایران در موسسه استاندارد و اندازه شناسی کشورهای اسلامی (سمیک) را به تصویب رساند.

تصویب لایحه موافقتنامه بین دولت جمهوری اسلامی ایران و دولت جمهوری ترکیه در مورد استفاده مشترک از دروازه های مرز زمینی از دیگر مصوبات این جلسه بود.
انتهای پیام/ب
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها