امروز : جمعه ۱ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۲۱:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86165
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۵
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی شرکت ایران خودرو و سایپا در واکنش به گزارش امروز فارس با عنوان «پیش‌کش‌ 40 ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، روابط عمومی شرکت ایران خودرو و سایپا در واکنش به گزارش امروز فارس با عنوان «پیش‌کش‌ 40 میلیونی دو خودروساز برای رئیس/ بازار هدایای گران قیمت خداحافظی داغ می‌شود؟» توضیحی را ارائه کرد.

در توضیح دو خودروساز آمده است: دو شرکت بزرگ خودروسازی کشور طبق عرف و روال معمول لوح تقدیر و یادبودی را آماده کرده و به نشانه قدرشناسی از زحمات و خدمات مهندس شافعی در مراسم معارفه به ایشان تقدیم کردند.

همچنین 120 نفر از معاونین و مدیرانی که هدیه‌ای را برای مهندس شافعی تهیه کرده بودند، طی نامه ای توضیحاتی را ارسال کردند که در نامه آنان چنین آمده است:

با توجه به برگزاری مراسم تودیع جناب آقای مهندس شافعی 60 نفر از مدیران گروه صنعتی ایران خودرو و 60 نفر از مدیران گروه خودروسازی سایپا هدیه‌ای را با هزینه شخصی و از جایگاه حقیقی خود تهیه کرده و به رئیس سابق هیات عامل سازمان گسترش تقدیم کردیم که سهم هر یک از ما از قیمت خودروی مذکور حدود 300 هزار تومان بوده است.

در مراسم دیروز این نکته را به مجری متذکر شدیم که این خودرو توسط بیش از 100 نفر از مدیران دو گروه خودروسازی با هزینه شخصی تهیه شده است و مجری نیز این نکته را صریحاً اعلام کرد. همچنین پس از پایان مراسم جناب آقای مهندس شافعی ضمن تشکر از معاونان و مدیران شاغل در صنعت خودروسازی که با هزینه شخصی این هدیه را تهیه کرده بودند تنها لوح تقدیر را دریافت کرد و هدیه را نپذیرفت که این عمل نشان از ساده زیستی و تلاش ایشان در جبهه تولید بدون هیچ چشم‌داشتی است.

لازم به ذکر است ما معاونان و مدیران صنعت خودرو که تعدادمان بیش از 500 نفر  بوده و  سالیان سال است که در این صنعت تلاش می کنیم، بیش از هر کس از مشکلات و تنگناهای حاکم بر این صنعت واقف هستیم، از این پس نیز برای قدردانی از خدمتگزاران راستین کشور در عرصه تولید و با هزینه شخصی ناچیز، چنین اقداماتی را انجام خواهیم داد.

در پایان به استحضار می رساند اسامی معاونان و مدیران مشارکت کننده در تهیه هدیه (خودرو پژو پارس) موجود است که در صورت نیاز ارسال یا منتشر خواهد شد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها