امروز : دوشنبه ۳ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 25
۰۶:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86172
تاریخ انتشار: ۱۲ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۱:۴۵
تعداد بازدید: 69
علی اکبر حاج مومنی مدیر روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس ...

علی اکبر حاج مومنی مدیر روابط عمومی نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار کتاب و ادبیات خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس پیرامون انتخاب علیرضا مختارپور به عنوان دبیر کل نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور آن را تایید کرد و گفت: با حکم علی جنتی وزیر فرهنگ ارشاد اسلامی علیرضا مختارپور از ساعت 17 امروز با برگزاری مراسم معارفه رسما به عنوان دبیر کل معرفی می‌شود.

گفتنی است، وی پیش از این در تاریخ پنجم خرداد به مدت 4 سال به عنوان عضو هیأت امنای نهاد منصوب شده‌ است.

در ایام نمایشگاه کتاب تهران بود که خبرها حاکی از عزل ملک‌احمدی از سمت دبیرکلی نهاد کتاب و جایگزینی مختارپور با وی شنیده شد که رسانه‌ها انعکاس دادند، ولی دبیرکل نهاد کتابخانه و شخص وزیر ارشاد در این باره سکوت کردند.

محمدحسین ملک احمدی تنها حدود 5 ماه (از 22 بهمن 92) دبیرکل نهاد بود اما از همان زمان هم صحبت‌هایی مبنی بر جابه جایی وی شنیده می‌شد.

در حال حاضر اعضای هیأت امنای نهاد کتابخانه‌های عمومی حدود 10 نفر هستند که علی جنتی وزیر ارشاد رئیس هیأت امنا، محمد‌حسین ملک‌احمدی، صالحی امیری، سید‌عباس صالحی، حجت‌الاسلام حسینی، مهدی چمران، علیرضا مختارپور و خانم‌ها اعصاره و وزیر‌پور از جمله این اعضا به شمار می‌روند البته نماینده معاونت برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی و یک نماینده از مجلس نیز در این هیأت عضویت دارند.

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها