امروز : چهارشنبه ۱ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 22
۰۴:۲۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86194
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 55
محمدکریم عابدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتخابات ...

محمدکریم عابدی نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با اشاره به انتخابات ریاست‌جمهوری سوریه گفت: امروز انتخابات سوریه به دست مردم این کشور در حال برگزاری است؛ انتخابات سوریه یک انتخابات سالم خواهد بود و این انتخابات یک تودهنی به بدخواهان ملت سوریه است.

وی افزود: امیدواریم ملت سوریه پس از انتخابات پیش رو پشت سر دولت منتخب خود در جهت آبادانی کشور خود حرکت کنند و جدا از اینکه چه کسی در این انتخابات پیروز شود در جهت سازندگی کشور خود قدم بردارند.

این نماینده دوره هشتم مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ملت سوریه پشت سر رهبران خود با تشکیل گروه‌های مقاومت توانسته‌اند تروریست‌ها را یکی پس از دیگری از پا دربیاورند و در واقع ملت سوریه 70 درصد از مسیر پیروزی خود را بدین وسیله طی کرده است.

عابدی خاطرنشان کرد: کشور سوریه همواره در خط مقدم مقابله با رژیم صهیونیستی بوده اما متاسفانه کشورهای عربی و از جمله کشورهای عربی حوزه خلیج فارس به جای کمک به سوریه بر علیه این کشور قیام کردند و به حمایت از گروهک‌های تروریستی در این کشور پرداختند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار