امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۶:۵۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8620
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۰
تعداد بازدید: 83
به گزارش فارس به نقل از فاکس‌نیوز، یکی از شرکت‌کنندگان در این کنفرانس توضیح داد که "مارک شاند"(Mark Shand) یکی از مهندسان گروه توسعه‌دهنده Google ...

به گزارش فارس به نقل از فاکس‌نیوز، یکی از شرکت‌کنندگان در این کنفرانس توضیح داد که "مارک شاند"(Mark Shand) یکی از مهندسان گروه توسعه‌دهنده Google Glass که سابقه طولانی در شرکت Xerox PARC داشته را در حالی دیده که مدل مفهومی این عینک هوشمند را به چشمان خود زده بود و البته این در حالی بود که عینک معمولی‌اش را نیز به چشم داشت.

دو مهندس دیگر گوگل نیز در این کنفرانس در حالی مدل مفهومی عینک هوشمند Google Glass خود زده بودند که عینک معمولی را نیز به چشم داشتند.

"آدام هابرلاچ"( Adam Haberlach) از مهندسان گروه توسعه دهنده این عینک هوشمند گفت: «استفاده از عینک هوشمند Google Glass دشوارتر از تحمل عینک آفتابی روی چشمان‌تان نیست».

مدل جدید عینک Glass برای آن دسته از افرادی که اختلال بینایی دارند و مجبور به استفاده از عینک‌های طبی هستند، بند تیتانیومی خود که در مدل استاندارد به کار رفته است را با یک جفت پلاستیک شیشه‌ای مشکی عوض می‌کند؛ به نحوی که دسته عینک و دیگر اجزای آن با یکدیگر ادغام می‌شوند. این مدل جدید به گونه‌ای طراحی نشده است که کاربران بتوانند بخش‌های مختلف آن را از یکدیگر جدا کنند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها