امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۳:۲۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86204
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصادف با ...

به گزارش گروه امنیتی دفاعی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار سرلشکر محمدعلی جعفری فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی مصادف با ولادت حضرت ابوالفضل(ع) و روز جانباز با حضور در ستاد فرماندهی حفاظت سپاه در جمع فرماندهان و مدیران این سپاه ضمن تقدیر و تشکر از سردار گرجی‌زاده فرمانده حفاظت سپاه و سایر کارکنان به خاطر انجام وظایف و ماموریت‌های محوله به بهترین وجه ممکن، اظهار داشت: ماموریت‌های فرماندهی حفاظت سپاه یکی از ماموریت‌های چندگانه سپاه است که از حساسیت و اهمیت بالایی برخوردار بوده و پویایی، رشد و حفظ آمادگی در انجام ماموریت از شاخصه‌های مهم این سپاه است چراکه این سپاه دائما و به صورت مستمر در حال انجام ماموریت است.

جعفری با تاکید بر ضرورت انجام اقدامات تحولی به منظور کیفی ساختن اجرای ماموریت‌ها، افزود: در برخی از روش‌های اجرای ماموریت‌ها توسط این سپاه باید تجدید نظر شود و ضمن بازنگری در روش‌های مربوطه، به روز شدن و تحول اساسی باید مدنظر قرار گیرد چراکه لازم است متناسب با شرایط زمان حرکت کرد و با توجه به تغییر روش‌های تهدید که نسبت به گذشته بسیار تغییر کرده است روش‌های مقابله با این تهدیدات نیز تغییر پیدا کند.

فرمانده کل سپاه در ادامه سخنان خود ضمن اشاره به موضوع کادرسازی و تربیت و آموزش نیروهای توانمند برای اجرای ماموریت‌ها اظهار داشت: کادرسازی از موضوعات مهم و اولویت‌دار سپاه است که در تمام رده‌های سپاه باید با جدیت دنبال شود و از جمله اقدامات تحولی برای کیفی انجام دادن ماموریت‌ها همین موضوع کادرسازی و انتقال تجربه از نیروهای باسابقه به نیروهای جدید الورود است.

به گزارش روابط عمومی سپاه حفاظت، جعفری با مهم دانستن حفظ ارزش‌های انقلاب اسلامی این موضوع را جزو ماموریت‌های اساسی و وظایف ذاتی سپاه دانست و اظهار داشت: انقلاب اسلامی یعنی ارزش‌ها و اولویت اجرای ماموریت‌ها در سپاه مدنظر قرار دادن ارزش‌های انقلاب است و نباید به بهانه انجام ماموریت از جمله ماموریت حفاظت از شخصیت‌های برجسته نظام به سایر ارزش‌های نظام خدشه وارد شود و هر دو ماموریت بایستی به صورت همزمان دنبال شود. البته با توجه به این نکته که سپاه پاسداران قبل از حفاظت از اشخاص و اماکن حساسی که جزو ماموریت‌های اوست حافظ خود انقلاب است و حفاظت از انقلاب اولویت اساسی و اصلی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

مدیریت جهادی، شناسایی آسیب‌ها و لزوم حفظ ارتباط مسئولین نظام با مردم ضمن انجام ماموریت حفاظت از آنها از جمله موارد اشاره شده در سخنرانی سردار جعفری در جمع فرماندهان و مدیران فرماندهی حفاظت سپاه بود.

سردار گرجی‌زاده فرمانده حفاظت سپاه در انتهای این مراسم ضمن تقدیر و تشکر از سردار جعفری و معاونین فرماندهی کل سپاه به خاطر حضور در جمع فرماندهان و مدیران این سپاه بر اجرای ماموریت‌ها براساس تدابیر و انتظارات فرماندهی کل تاکید کرد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها