امروز : پنجشنبه ۲ شهریور ۱۳۹۶ - 2017 August 24
۰۵:۳۸
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86217
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 9
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در اولین کارگروه تخصصی تحول اداری که با حضور جواد ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، در اولین کارگروه تخصصی تحول اداری که با حضور جواد ناصریان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزیر کشور و استانداران زنجان، آذربایجان غربی، کرمانشاه، سمنان، همدان، قم و مرکزی برگزار شد، پیشنهادات ارسالی استانداران با توجه به نظریه حوزه‌های ذی‌ربط در وزارت متبوع بررسی و در حوزه‌های سیاسی، اقتصادی و بین الملل تصمیمات لازم اخذ شد.

مقرر است که این تصمیمات پس از تایید وزیر کشور جهت اجرا ابلاغ و ادامه بررسی اختیارات قابل واگذاری به استانداران در موضوعات امنیتی، انتظامی و عمرانی به جلسه آتی این کارگروه موکول شود.

برپایه این خبر، به منظور دستیابی به مفاد سند چشم انداز نظام جمهوری اسلامی ایران و در راستای تحقق برنامه پنجم توسعه و تکالیف بخشی و منطقه ای وزارت کشور ، در نخستین گردهمایی استانداران سراسر کشور در دولت تدبیر و امید، تشکیل کار گروه‌های تخصصی استانداران با کار گروه‌های تخصصی تولید، سرمایه گذاری، امور مرزی، برنامه ریزی منطقه‌ای و تحول اداری با تصویب در شورای معاونین توسط وزیر کشور ابلاغ شده است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار