امروز : جمعه ۷ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 27
۱۰:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86222
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
مجید محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جلسه شورای عالی ...

مجید محتشمی سخنگوی جبهه اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با بیان اینکه جلسه شورای عالی جبهه اصلاح‌طلبان دوشنبه شب با حضور اکثریت اعضاء تشکیل شد، گفت: در این جلسه در خصوص پذیرش عضویت برخی احزاب صحبت شد که در نهایت رای گیری در این خصوص به جلسه آینده موکول شد.

وی با بیان اینکه در این جلسه منهای موضوع انتخاب روسای کمیته‌های جبهه اصلاح‌طلبان در خصوص  مسائل مختلف سیاسی و اقتصادی، صحبت شده است گفت: در این جلسه مقرر شد هیئت رئیسه از این پس با توجه به مناسبت‌ها و واقع مهمی که در کشور اتفاق می‌افتد مواضع و دیدگاه خود را در چهارچوب یک بیانیه رسمی صادر کند.

وی همچنین در پایان درباره نتیجه انتخاب روسای کمیته‌های سیاسی، داوری و بانوان گفت: در این جلسه «علی فایضی» به عنوان رئیس کمیته داوری، «احمد شریف» به عنوان رئیس کمیته سیاسی و «فرح خسروی» به عنوان رئیس کمیته بانوان جبهه اصلاح‌طلبان انتخاب شدند.

گفتنی است در این جلسه در خصوص پیشنهاد منتجب‌نیا مبنی بر تشکیل جبهه واحد اصلاح‌طلبی بحث و بررسی شد که در نهایت قرار شد حداکثر تا پایان سال این موضوع به سرانجام برسد.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار