امروز : یکشنبه ۳ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 24
۰۵:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86229
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی گلزاری افزود: برابر اخبار دریافتی توسط پلیس ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از غرب استان تهران به نقل از پایگاه خبری پلیس، علی گلزاری افزود: برابر اخبار دریافتی توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر استان مبنی بر اینکه باند تهیه و توزیع موادمخدر در خصوص خرید و فروش مواد مخدر فعالیت گسترده‌ای دارند و مواد مخدر را از شهرهای شرقی کشور با جاسازی در داخل بار میوه به تهران و اسلامشهر حمل و به فروش می‌رسانند تحقیقات پلیس برای دستگیری قاچاقچیان آغاز شد.

وی بیان داشت: با شناسایی محل فعالیت قاچاقچیان و تعقیب و مراقبت‌های شبانه‌روزی محل احتمالی دپوی موادمخدر در شهرک "قائمیه" اسلامشهر با هماهنگی مقام قضایی با ورود به منزل و دستگیری دو قاچاقچی یک کیلو و 800 گرم تریاک و 270 گرم سوخته از منزل آنها کشف شد.

این مقام انتظامی افزود: در ادامه عملیات پلیس در بازرسی از خودروی قاچاقچیان، 43 کیلوگرم تریاک از داخل بار هندوانه کشف و متهمان دستگیر شده به همراه مواد مکشوفه جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضایی شدند.

انتهای پیام/2302/س
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها