امروز : پنجشنبه ۶ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 26
۱۴:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86231
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید جعفر تشکری هاشمی افزود: خدمات مترو و اتوبوسرانی که از اولین ساعات بامداد روز چهاردهم ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سید جعفر تشکری هاشمی افزود: خدمات مترو و اتوبوسرانی که از اولین ساعات بامداد روز چهاردهم خرداد آغاز می‌شود، رایگان خواهد بود و زائران حضرت امام (ره) بدون پرداخت هزینه در مسیر رفت و برگشت به حرم مطهر جابه جا می‌شوند.

وی با اعلام این که مردم امکان عزیمت به دو ایستگاه حرم مطهر و بهشت زهرا (س) را از طریق تمام ایستگاه‌ مترو دارند، تأکید کرد: علاوه بر این اتوبوس‌های شرکت واحد نیز از 70 پایانه اتوبوسرانی و نقطه پر تردد از جمله میدان‌های مهم شهر اقدام به انتقال زائران به حرم مطهر می‌کنند.

معاون شهردار تهران با اشاره به این که 10 باب پارکینگ با 6 هکتار وسعت در اطراف حرم مطهر ساماندهی شده، اظهار کرد: این پارکینگ‌فضای پارک ظرفیت توقف 13 هزار دستگاه اتوبوس از جمله اتوبوس‌هایی که زائران را از اقصی نقاط کشور به تهران منتقل می‌کنند و نیز اتوبوس‌های شرکت واحد را دارند.

 تشکری هاشمی با بیان این که نسبت به هوشمندسازی محورهای منتهی به حرم مطهر و نیز ایمن‌سازی این مسیرها از جمله پیاده¬راه¬ها به ویژه در محورهای باقر شهر و صالح آباد اقدامات لازم به عمل آمده، تصریح کرد: با انجام این اقدامات انتظار می‌رود شاهد برقراری نظم و انضباط و تأمین ایمنی و روانی بیشتر در مقایسه با مراسم سال‌های گذشته باشیم.

وی با تأکید بر این که مسئولیت اصلی ستاد برقراری مراسم ارتحال ملکوتی حضرت امام (ره) در مجموعه مدیریت شهری و زحمات آن بر عهده معاونت خدمات شهری بوده، خاطرنشان کرد: علاوه بر این با مجموعه¬های مختلف از جمله پلیس راهور تهران بزرگ به منظور برقراری هر چه باشکوه‌تر این مراسم همکاری و هماهنگی به عمل آمده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار