امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۷:۱۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86234
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 47
به گزارش خبرنگار قضایی فارس، به نقل از اداره کل نظارت و بازرسی امور صنعت، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: در بررسی‌ها مشخص گردید، ...

به گزارش خبرنگار قضایی فارس، به نقل از اداره کل نظارت و بازرسی امور صنعت، معدن و تجارت سازمان بازرسی کل کشور اعلام کرد: در بررسی‌ها مشخص گردید، کارخانجات و واحدهای تولیدی دریافت‌کننده یارانه از دفتر صنایع غیرفلزی وزارت صنعت، معدن و تجارت، بدهی‌های خود را تسویه حساب نموده‌اند لیکن دفاتر مالی وزارت صنایع و معادن(سابق) خلاف این مسئله را نشان می‌دهد و مغایرت عمده‌ای میان دفاتر مالی وزارتخانه و اسناد موجود در دفتر تخصصی مذکور وجود دارد.

بر این اساس پیشنهاد گردید تا معاونت توسعه منابع انسانی و پشتیبانی وزارتخانه ضمن رعایت قوانین و مقررات نسبت به تعیین تکلیف وضعیت بدهی‌های سنواتی واحدهای تولیدی بابت یارانه‌های دریافتی و رفع مغایرت فوق الاشاره اقدام نماید.

در ادامه مدیر کل دفتر ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات وزارت صنعت،معدن و تجارت طی نامه‌ای اظهار داشت: 85 درصد کل مبلغ یارانه پرداختی تعیین تکلیف و ثبت دفاتر و اسناد مالی گردیده و جهت ثبت الباقی نیز مکاتبات لازم با کارخانجات انجام و مراتب به دیوان محاسبات منعکس گردیده است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها