امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 23
۱۹:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86242
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 40
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)، ،علی محمد ذوالفقاری، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد امام خمینی(ره)، ،علی محمد ذوالفقاری، اظهار داشت: در سال گذشته مبلغ 12 میلیارد ریال بابت آزادی تعداد 270 نفر زندانی آبرومند پرداخت شده که زمینه بازگشت آنان به آغوش گرم خانواده شان را فراهم کرده است.

وی در ارتباط با کمک به محکومین نیازمند و جبران دیه(غیر عمد)گفت: این نهاد به منظور آزادسازی محکومین معسر جرائم غیر عمد و فاقد سابقه که به دلیل عدم استطاعت مالی جهت پرداخت مواردی از قبیل: بدهکاری، دیه، مهریه و ... در زندان به سر می‌برند و خانواده آنان دچار مشکلات اساسی شده‌اند در قالب پرداخت وام قرض الحسنه با سرانه وام قرض‌الحسنه محکومین جرائم غیر عمد مالی تا سقف 80 میلیون ریال با حداکثر اقساط 80 ماهه و محکومین پرداخت دیه غیر عمد تا سقف 100 میلیون ریال و حداکثر اقساط 100 ماه به جامعه هدف مساعدت می‌کند.

وی افزود: در جشن گلریزان سال گذشته نیز با مشارکت خیران، تعداد 35 پرونده با مبلغ 293 میلیون تومان از مساعدت خیران به صورت بلاعوض بهره مند شده‌اند.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام خمینی(ره) خاطر نشان کرد:طی 26 سال گذشته مبلغ 935 میلیارد ریال بابت جبران دیه و آزادی حدود 29 هزار و 70 نفر زندانیان بدهکار پرداخت شده است که از این مبلغ 50 میلیارد ریال آن به صورت بلاعوض بوده است.

ذوالفقاری ضمن تشکر از تمامی خیران و مردم نوعدوست کشور اعلام کرد:این نهاد آماده دریافت کمکهای مردمی در تمامی ایام سال برای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها