امروز : یکشنبه ۲ مهر ۱۳۹۶ - 2017 September 24
۰۵:۰۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86248
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 15
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، کورش پرند ظهر امروز در جریان بازدید از آزمایشگاه ژنوم توت‌فرنگی در استان کردستان ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از سنندج، کورش پرند ظهر امروز در جریان بازدید از آزمایشگاه ژنوم توت‌فرنگی در استان کردستان اظهار کرد: اینگونه فعالیت‌ها برای رونق کسب و کارهای کوچک بسیار مناسب است.

وی افزود: بحث ویژه داروهای گیاهی را به صورت جدی در کشور دنبال می‌کنیم و در این راستا برنامه‌های مختلفی را در دستور کار داریم.

رئیس سازمان آموزش فنی و حرفه‌ای کشور تصریح کرد: در همین رابطه طرحی میان این سازمان و معاونت علمی و فناوری رئیس‌جمهور در حال اجراست تا از طریق آن اقدامات خود را پیگیری کنیم.

پرند خاطرنشان کرد: قصد داریم 2 هزار ویزیتور و بازاریاب داروی گیاهی را آموزش دهیم تا آنها از این طریق اقدام به معرفی این داروها کنند.

وی با تأکید بر وجود گیاهان و داروهای مناسب تهیه شده از آنها گفت: متخصصان و پزشکان با این داروها آشنایی ندارند و از داروهای شیمیایی استفاده می‌کنند که برای بیماران عوارض مختلفی به همراه دارد.

معاون وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی بیان کرد: این افراد تربیت شده با قراردادی که با 113 شرکت منعقد شده است به نزد پزشکان معمولی خواهند رفت و اقدام به معرفی داروی گیاهی خواهند کرد.

پرند با بیان اینکه در این برنامه، قصد ترویج فرهنگ استفاده از داروی گیاهی را داریم، گفت: داروی گیاهی هم مفیدتر است و هم اینکه نسبت به داروهای شیمیایی مضرات کمتری دارد.

انتهای پیام/79012/ر20/ف4004
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها