امروز : یکشنبه ۲۹ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 20
۱۸:۰۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8625
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۰
تعداد بازدید: 70
امیر میمنت آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به فعالیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، اظهار داشت: اساسنامه صندوق ...

امیر میمنت آبادی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی باشگاه خبری فارس «توانا» با اشاره به فعالیت صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون، اظهار داشت: اساسنامه صندوق که با اصلاحاتی همراه بود در مجمع بررسی شد و به دلیل ایراداتی مجدد به صندوق بازگشت تا اصلاح شود.

وی افزود: ایرادات شکلی و حقوقی بوده و پس از اصلاح آن مجدد برای مجمع ارسال شده است.

مدیر عامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با بیان اینکه صندوق مشکلی در خصوص افزایش اعتبار ندارد، گفت: هر ساله این موضوع در بودجه دولت تعیین می شود و صندوق برای ضمانت شرکت‌های تعاونی کمبود اعتبار ندارد.

میمنت آبادی تاکید کرد: براساس برنامه پیش‌بینی شده اعتبار صندوق سه برابر افزایش یابد و 360 میلیارد تومان به اعتبارات افزوده شود.

به گفته وی، در دو ماه سال جاری طرح‌های ارائه شده به صندوق بیشتر از مدت مشابه سال قبل است و صندوق نیز درخواست‌ها را به سرعت رسیدگی می‌کند.

مدیرعامل صندوق ضمانت سرمایه گذاری تعاون با اشاره به اینکه یکی از مباحث در تغییر اساسنامه، تسهیل شرایط صدور ضمانت نامه است، بیان داشت: این موضوع در حال پیگیری است و حداکثر تا مرداد ماه در جلسه مجمع باید این مباحث بررسی و جمع‌بندی شود.

وی افزود: تاکنون 35 میلیارد تومان در دو ماه اول سال ضمانت‌نامه برای شرکت‌های تعاونی صادر شده است که رشد قابل توجه‌ای دارد.

میمنت آبادی تاکید کرد: تا زمانی که اعتبار در صندوق وجود دارد ضمانت نامه برای درخواست کنندگان صادر می‌شود و طرحی بلاتکلیف نخواهد ماند مگر اینکه نتواند مدارک لازم را تهیه کند.
انتهای پیام/ح
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها