امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۱۶:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86251
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 42
به گزارش سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن شفیعی از معلمان شهرستان نورآباد استان لرستان از دریافت دیه یک میلیارد ...

به گزارش سرویس آموزش و پرورش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، حسن شفیعی از معلمان شهرستان نورآباد استان لرستان از دریافت دیه یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریالی فرزند خود گذشت.

این فرهنگی در حالی از این دیه گذشت کرده است که خود به علت مشکلات درمانی به این مبلغ نیاز داشت.

شفیعی در این خصوص گفت: در سال گذشته بر اثر تصادف موتورسیکلت با فرزندم، وی دچار ضربه مغزی شد که ۱۵ روز به کما رفت اما به شکر خداوند وی پس از مدتی بهبود یافت.

وی افزود: اخیرا حکم دیه یک میلیارد و ۲۹۰ میلیون ریالی برای راکب موتور سیکلت به سبب نداشتن گواهینامه و مقصر بودن صادر شد.

این فرهنگی اظهار داشت: بنده نیز در سال ۸۹ به علت یک سانحه از پشت بام به زمین افتادم و دچار ضایعات نخاعی شدم که رفت و آمدم را با مشکل مواجه کرده است و در حالیکه با این دیه می توانستم مشکل خود و زندگی ام را حل کنم اما از حق قانونی خود گذشت کردم.

وی، انگیزه این کار خود را رضای خداوند عنوان کرد و افزود: راکب موتورسیکلت بیمه نداشت و از توان پرداخت این مبلغ عاجز بود که در نهایت تصمیم گرفتم به‌رغم نیاز از حق خود بگذرم.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها