امروز : یکشنبه ۱ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 21
۰۵:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86252
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان؛ قربانعلی محمدپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارشی از ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از همدان؛ قربانعلی محمدپور ظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به دنبال دریافت گزارشی از سوی همیاران طبیعت مبنی بر شکار دو رأس قوچ وحشی توسط شکارچیان، بلافاصله یگان حفاظت محیط زیست شامگاه یکشنبه با حکم قضایی وارد مخفیگاه شکارچیان شدند.

وی ادامه داد: یکی از این گونه‌ها به علت اصابت گلوله تفنگ شکاری زخمی و سلاخی شده بود که در یخچال مخفیگاه شکارچیان کشف شد.

مدیرکل محیط زیست استان همدان با بیان اینکه قوچ دیگر هم زنده در انباری پیدا شد، گفت: به گزارش شاهدان عینی حاضر در منطقه این شکارچیان قصد شکار سه قوچ را داشتند که یکی از قوچ‌ها با شنیدن صدای شلیک فرار کرده و دو گونه دیگر در دام صیادان گرفتار شدند.

وی با بیان اینکه شکارچیان متخلف تحویل مراجع قضایی شدند، گفت: در این راستا اداره محیط زیست به عنوان شاکی پرونده، پیگیر خسارت وارده خواهد بود.

محمدپور با اشاره به اینکه قوچ و میش از گونه‌های شاخص جانوری همدان هستند، خاطرنشان کرد: قوچ زنده کشف شده در این عملیات بعد از ظهر امروز در دامن طبیعت رها می‌شود.
انتهای پیام /89036/غ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها