امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۰۸:۵۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86273
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 10
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، دفتر مطبوعاتی طالبان امروز (دوشنبه) با انتشار اطلاعیه‎ای خواستار عدم حضور ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، دفتر مطبوعاتی طالبان امروز (دوشنبه) با انتشار اطلاعیه‎ای خواستار عدم حضور مردم افغانستان در پای صندوق‎های رأی در روز انتخابات ریاست جمهوری این کشور شد.

بر اساس اطلاعیه طالبان، این گروه آماده است که کارمندان کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان و شرکت کنندگان در انتخابات را هدف قرار دهد.

در این اطلاعیه آمده است: ما از مردم افغانستان می‌خواهیم تا برای حفظ جان خود در دور دوم انتخابات که قرار است چهاردهم ژوئن 2014 میلادی برگزار شود، شرکت نکنند.

تهدیدات طالبان در حالی است که این گروه در دور نخست انتخابات ریاست جمهوری افغانستان نیز خواستار عدم مشارکت مردم این کشور در پای صندوق‎های رأی شده بودند.

با آن که گروه طالبان با تمام توان تلاش کرد تا مانع مشارکت افغان‎ها در دور نخست انتخابات این کشور شود، اما انتخابات 16 فروردین در افغانستان با اکثریت مردم این کشور برگزار شد.

قرار است دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان در 24 خردادماه سالجاری بین «عبدالله عبدالله» و «اشرف‎غنی احمدزی» برگزار شود، اما با این وجود مردم و برخی از مقامات افغانستان از افزایش ناامنی‎ها در این کشور نگرانند.

این در حالی است که مقام‎های امنیتی افغان بارها به مردم افغانستان اطمینان داده‎اند که امنیت دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور به خوبی تأمین خواهند کرد.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار