امروز : دوشنبه ۴ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 25
۱۹:۰۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86274
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 21
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، شهروندان ولایت «بادغیس» در غرب افغانستان امروز (دوشنبه) با برگزاری همایشی از ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل، شهروندان ولایت «بادغیس» در غرب افغانستان امروز (دوشنبه) با برگزاری همایشی از کاندیداتوری عبدالله عبدالله در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام حمایت کردند.

با این حال، «زلمی رسول» و «گل آغاشیرزی» 2 کاندیدای دیگر دور اول انتخابات ریاست جمهوری افغانستان نیز پیش از این حمایت خود را از عبدالله اعلام حمایت کرده بودند.
«محمود کرزی» برادر و «جمیل کرزی» پسرعموی «حامد کرزی» رئیس جمهور افغانستان همچنین «امرالله صالح» رئیس پیشین امنیت ملی افغانستان نیز از کاندیداتوری عبدالله در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور اعلام حمایت کرده‎اند.

بر اساس تقویم انتخاباتی افغانستان، قرار است دور دوم انتخابات ریاست جمهوری این کشور بین عبدالله عبدالله و اشرف‎غنی احمدزی در 24 خرداد ماه سالجاری برگزار شود.

از سوی دیگر، «محمد داود سلطان زوی» کاندیدای دور اول انتخابات ریاست جمهوری و «صبغت‎الله مجددی» رئیس جمهور سابق افغانستان نیز از کاندیداتوری اشرف‎غنی احمدزی اعلام حمایت کرده‎اند.

انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها