امروز : پنجشنبه ۳۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 21
۲۰:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86278
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 45
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «احمد قناوی»، عضو کمپین «حمدین صباحی» موسس جریان مردمی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس «احمد قناوی»، عضو کمپین «حمدین صباحی» موسس جریان مردمی و نامزد انتخابات ریاست جمهوری این کشور در گفت‌وگو با شبکه خبری «الجزیره»، اعلام کرد که ارتش مصر مردم را در ۳۰ ژوئن فریب داد.

قناوی گفت: حضور «عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع  پیشین مصر در انتخابات ریاست جمهوری با وجود اینکه وعده داده بود در انتخابات حضور پیدا نمی‌کند منجر به تحریم انتخابات از سوی مردم شد.

قناوی افزود: در کنار جوانان و دیگر گروه‌ها در تحولات ۳۰ ژوئن و برکناری «محمد مرسی» از ریاست جمهوری مصر حضور پیدا کردیم اما هدف ما از این کار ایجاد دولتی دموکراتیک و دور کردن دست ارتش از عرصه سیاست در کشور بود اما ارتش حالا به شریک اصلی در صحنه سیاست تبدیل شده و مردم را فریب داده است.

«عبدالفتاح السیسی» وزیر دفاع پیشین مصر که نقش اساسی در برکناری مرسی از قدرت بازی کرده بود، با پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری مصر نگرانی‌ها نسبت به روی کار آمدن دوباره نظامی ها در مصر را افزایش داده است.
انتهای پیام/ب
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها