امروز : شنبه ۲۷ آبان ۱۳۹۶ - 2017 November 18
۰۳:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86285
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، منابع پزشکی لیبیایی اعلام کردند، در جریان درگیری‌های مسلحانه امروز ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری رویترز، منابع پزشکی لیبیایی اعلام کردند، در جریان درگیری‌های مسلحانه امروز دوشنبه شهر بنغازی که میان نیروهای ارتش لیبی با گروه‌های شبه نظامی تندرو روی داد، 18 نفر کشته و 30 نفر زخمی شدند.

لیبی از 3 سال پیش و از زمان سرنگونی رژیم سرهنگ قذافی در این کشور شاهد ناامنی‌های گسترده و درگیری‌های مستمر میان گروه‌های شبه نظامی است که از بعد از انقلاب راضی به تسلیم سلاح خویش به دولت مرکزی و منحل شدن نیستند.

منابع محلی در شهر بنغازی در این خصوص توضیح دادند که عناصر وایسته به جماعت انصار الشریعه امروز به یکی از پایگاه‌های ارتش در شهر بنغازی حمله کردند.

منابع پزشکی در شهر بنغازی اعلام کردند که در میان کشته‌های این درگیری‌ها 5 نظامی لیبیایی نیز مشاهده می‌شود. این درحالی است که سخنگوی نیروی زمینی ارتش لیبی در کنفرانسی مطبوعاتی توضیح داد که در جریان درگیری‌های امروز نیروهای سرلشکر بازنشسته ارتش لیبی «خلیفه حفتر» به نیروهای ارتش سوریه در مقابله با عناصر جماعت انصار الشریعه کمک کردند.
انتهای پبام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها