امروز : پنجشنبه ۳ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 24
۱۴:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86288
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،به نقل از ، «توفیق البوطی» شامگاه دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی با این شبکه «العالم» گفت: آنچه که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس،به نقل از ، «توفیق البوطی» شامگاه دوشنبه در گفت وگوی اختصاصی با این شبکه «العالم» گفت: آنچه که در سوریه روی می دهد، دو هدف ویرانی سوریه و خدشه دار کردن اسلام را دنبال می کند و بدون شک عاملان این امر برای تحقق این اهداف، جنایات خود را با پوشش های دینی چون شعار «الله اکبر»، برافراشتن پرچم های منقش به ذکر «لا اله الا الله» و یا استفاده از اسامی صحابه و دیگر عناوین اسلامی انجام می دهند.

وی که رئیس دانشکده شریعت دانشگاه دمشق نیز است، افزود: ملت سوریه با فرهنگ شهادت و مرگ در راه خدا خو گرفته و ما ایمان داریم که در مسیر حق و در مقابل تحرکات مذبوحانه قرار داریم و انتخابات ریاست جمهوری در حقیقت اعلام عزا و پایان عمر کسانی است که سوریه را عرصه جرم و جنایت خود قرار داده اند؛ غافل از این که سوریه لقمه ای گلوگیر و گنده تر از دهان آنهاست.

البوطی سوریه را کشوری مستقل و برخوردار از حاکمیت توصیف کرد و گفت: دخالت در امور داخلی سوریه به مثابه دخالت در امور هر کشور دارای حاکمیت است.

مردم سوریه صبح فردا (سه شنبه) برای انتخاب رییس جمهور خود به پای صندوق‌های رای می روند تا او را برای هفت سال آینده انتخاب کنند.
انتهای پیام/س
برچسب ها:
آخرین اخبار