امروز : دوشنبه ۲ بهمن ۱۳۹۶ - 2018 January 22
۰۹:۰۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86289
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 16
به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به دمشق، نهاد ریاست جمهوری سوریه با انتشار بیانیه‌ای در صفحه رسمی خود در شبکه ...

به گزارش خبرنگار اعزامی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به دمشق، نهاد ریاست جمهوری سوریه با انتشار بیانیه‌ای در صفحه رسمی خود در شبکه اجتماعی «فیس‌بوک» از حضور مردم در فعالیت‌های انتخاباتی تقدیر و تشکر کرد.
در این بیانیه آمده است: نهاد ریاست جمهوری سوریه از همه مردم به دلیل خلق صحنه‌های متمدنانه در دوره تبلیغات انتخاباتی برای نامزدهای انتخابات، تقدیر می‌کند.
در این بیانیه همچنین آمده است که ریاست جمهوری سوریه از مردم می‌خواهد که همچنانکه در روزهای اخیر نشان‌ دادند، به قوانین و قانون اساسی سوریه پایبند باشند و با حضور در پای صندوق رأی، نامزد مد نظر خود را انتخاب کنند.
نهاد ریاست جمهوری سوریه در این بیانیه، شرکت مردم در انتخابات را حق قانونی آنان دانست و تأکید کرد که مردم می‌توانند با آزادی کامل به نامزد مد نظر خود رأی بدهند.
در کنار رئیس جمهوری کنونی سوریه بشار اسد، حسان عبدالله النوری و ماهر حجار دو نامزد دیگر این دوره از انتخابات ریاست جمهوری سوریه هستند.
روند اخذ رأی در سراسر سوریه ساعت هفت صبح سه‌شنبه به وقت محلی (08:30 تهران) آغاز خواهد داشت و در صورتی که تمدید نشود ساعت 19 (20:30 تهران) به پایان خواهد رسید.
انتهای پیام/ص
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها