امروز : سه شنبه ۱ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 22
۰۶:۰۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86294
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۱
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری روسی «ایتارتاس»، وزارت خارجه روسیه با محکوم کردن حمله امروز (دوشنبه) نیروی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از خبرگزاری روسی «ایتارتاس»، وزارت خارجه روسیه با محکوم کردن حمله امروز (دوشنبه) نیروی هوایی اوکراین به ساختمان فرمانداری شهر «لوهانسک»، این اقدام را جنایت دولت اوکراین بر علیه مردم این کشور خود دانست.

در این بیانیه آمده است: نیروی هوایی اوکراین امروز ساختمان فرمانداری شهر« لوهاسنک» را بمباران کرد و شهروندان اوکراینی کشته شدند، این اقدام نشان‌دهنده بی‌میلی آشکار این دولت به پیمودن راه توافق با دیگر گروه‌های اوکراینی است.

در ادامه این بیانیه آمده است: کی‌یف با این اقدام، بیانیه‌ای مورد توافق خود را که در مورخ 17 آوریل سال جاری در ژنو به رشته تحریر درآمد و در نقشه راه سازمان امنیت و همکاری اروپا به تکامل رسید، نقض کرد.

عصر امروز به وقت محلی، نیروی هوایی اوکراین پس از درگیری نیروهای استقلال‌طلب با واحدهای مرزی ارتش، ساختمان فرمانداری شهر لوهانسک را بمباران کرد که این حادثه منجر به کشته شدن 5 تن گردید.
انتهای پیام/ 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها