امروز : چهارشنبه ۲۷ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 17
۱۱:۲۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86324
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 15
«جمیل مزهر»، عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی برای آزاد فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه تصریح کرد: امام ...

«جمیل مزهر»، عضو دفتر سیاسی جبهه مردمی برای آزاد فلسطین در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در غزه تصریح کرد: امام خمینی(ره) با انقلاب خود و همچنین مواضع جانبدارانه‌اش از ملل مستضعف به خصوص ملت فلسطین و سر دادن ندای وحدت امت اسلامی و انسجام و اتحاد آن موجب تغییری بزرگ در تاریخ ایران و جهان شدند.

مزهر در ادامه افزود:  انقلابی که امام خمینی انجام دادند، موجب سرنگونی رژیمی شد که به استبداد معروف بود و به این طریق ایران از کشور حامی رژیم اسرائیل و مخالف قضیه فلسطینی به حامی این قضیه تبدیل شد.

به گفته وی حمایت ایران از مقاومت فلسطینی و تاکید مستمر و دائم آن مبنی بر اینکه نزاع با دشمن اشغالگر نزاعی موجودیتی و نه برسر خاک و سرزمین است، در تاریخ ثبت می‌شود. همانگونه که این موضوع برای حضرت امام نیز ثبت می‌شود که اسرائیل را به غده‌ای سرطانی تشبیه کرد که باید ریشه کن شود.

مزهر خاطرنشان کرد: واشنگتن تلاش دارد، در چارچوب تعهد و التزامش برای حفظ امنیت رژیم صهیونیستی منطقه را تجزیه و تفکیک کند و در این راه آتش جنگ‌های طایفه‌ای و مذهبی را در منطقه با هدف خدمت به اسرائیل برافروزد.

انتهای پیام/ز
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها