امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۰۸:۳۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86339
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 24
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد دکتر حسین نوش‌آبادی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیران کل قدیم و جدید فرهنگ و ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از شهرکرد دکتر حسین نوش‌آبادی ظهر امروز در آیین تکریم و معارفه مدیران کل قدیم و جدید فرهنگ و ارشاد استان چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: سیاست‌های وزارت فرهنگ و ارشاد مبتنی و متاثر از اندیشه‌های امام راحل (ره) و فرمایشات مقام معظم رهبری می‌باشد.

وی خاطرنشان کرد: این وزارت‌خانه از خطوط قرمزی که از طرف رهبری معظم تعبیه شده، عبور نخواهد کرد و توجه به این خطوط باعث حفظ ارزش‌ها می‌شود.

نوش‌آبادی گفت: استان چهارمحال و بختیاری بام ایران شناخته شده و 10 درصد منابع آبی کشور را تامین می‌کند که این آب منشا و سرشاخه‌های رود کارون  می‌باشد.

معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی تصریح کرد: گزارشات دریافتی از این سرزمین فرهنگ و هنر و ادب را با دقت رصد و بررسی می‌کنیم و ما اطمینان داریم مدیر جدید با بهره‌گیری از همان طرح‌ها و سیاست‌های درست با قدرت و عملکرد بهتر و با داشتن اختیاراتی در حوزه فرهنگ و ارشاد تلاش مضاعفی خواهند کرد.

وی افزود : این استان قابلیت‌های وسیعی در زمینه جذب گردشگر داراست که با توسعه زیرساخت‌ها به قطب گردشگری تبدیل و هدف گردشگران خارجی قرار  می‌گیرد و مشکلات عمرانی و اقتصادی این استان را حل می‌نماید.

معاون حقوقی وزارت فرهنگ و ارشاد بیان کرد: استان چهارمحال و بختیاری از لحاظ  فرهنگی پیشینه قوی و منحصر به فردی دارد که به گفته مقام معظم رهبری "این استان قابلیت‌های خود را از لحاظ فرهنگی نشان داده است و علاوه  بر جاذبه‌های گردشگری از نظر فرهنگ و هنر قابل توجه است".

نوش‌آبادی با اشاره به نامگذاری امسال به نام اقتصاد و فرهنگ خاطرنشان کرد: با عمل به شعار سال علاوه بر اقتصاد مقاومتی باید به فرهنگ مقاومتی هم توجه کرد و در مقابل فرهنگ بیگانه خود را واکسینه کنیم.

وی بیان داشت: فرهنگ دینی و اسلامی باید تجلی پیدا کند و مهم‌ترین عنصر فرهنگ مقاومتی توجه به فرهنگ اصیل ایرانی اسلامی است که این فرهنگ ما را به رشد فضائل اخلاقی می‌رساند.

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در پایان این مراسم از زحمات حسین گنجی مدیر اسبق اداره‌کل فرهنگ و ارشاد چهارمحال و بختیاری تقدیر و آقای جواد کارگران دهکردی به عنوان مدیرکل جدید این اداره‌کل معرفی گردید. 

انتهای پیام/68008/ی30/آ3004
برچسب ها:
آخرین اخبار