امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۲:۴۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86359
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۲
تعداد بازدید: 58
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، « دایر / بایر ٣ » عنوان کنجکاوى برانگیز  نمایشگاه نقاشى‌هاى بیژن اخگر است که در آن اخگر ، ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، « دایر / بایر ٣ » عنوان کنجکاوى برانگیز  نمایشگاه نقاشى‌هاى بیژن اخگر است که در آن اخگر ، معناها و نماهایى تازه از مفاهیمى اجتماعى را بازگویى مى کند که سالهاست بر آن تمرکز دارد.

نگارخانه اثر در اطلاع رسانى این نمایشگاه متنى را منتشر نموده که در آن آمده است: «دایر/ بایر3 سومین دوره کاری بیژن اخگر بر روی مجموعه ای به همین نام است که دوره‌ نخست آن در سال 1388 و دوره دوم آن در سال 1392 به نمایش درآمد. در این دوره که شامل 12 اثر نقاشی است ، هنرمند حساسیت ها و تعابیر جامعه شناسانه ی خود به واسطه ی زبان دیداری ویژه اش که در آن اتوبوس جایگاهی زیبایی شناسانه دارد بیان می‌کند.»

این نهمین نمایشگاه انفرادى بیژن اخگر است که متولد ١٣٤٣ است و کارشناسى ارشد پژوهش هنر را گذرانده است او با آثارى مانند « خوش رکاب ، ایران ناسیونال ، یادبود ، سخن گوى شب...» سه گانه دایر / بایر را به تماشا گذاشته است.

این نمایشگاه  جمعه 16 خرداد افتتاح مى شود وتا ششم تیرماه روى دیوار خواهد بود؛ علاقمندان مى توانند در روز گشایش ساعت 16 تا 21  از این آثار دیدن کنند ؛ نمایشگاه یکشنبه تا پنجشنبه ساعات 11 تا 20  و جمعه ها ساعات 16 تا 20 ( نگارخانه شنبه ها بسته است ) در گالرى اثر واقع در خیابان ایرانشهر ، خیابان برفروشان ، روبروی خانه هنرمندان ، شماره 16 دایر است.

انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها