امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۵۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86388
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 147
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری کویتی «القبس»، شیخ « صباح الخالد الحمد الصباح » وزیر خارجه کویت به محض ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، به نقل از پایگاه خبری کویتی «القبس»، شیخ « صباح الخالد الحمد الصباح » وزیر خارجه کویت به محض پایان سفر چند روزه هیئت کویتی به ایران عازم ریاض شد تا در نشست وزرای شورای همکاری خلیج فارس شرکت کند.

صباح الخالد در ابتدای سخنان خود در نشست وزاری شورای همکاری به سفر هیئت کویتی به ایران و مواضع دولت‌های عضو شورای همکاری در قبال ایران پرداخت و بر اهمیت حل مسائلی که در نتیجه نگرانی از برنامه هسته‌ای ایران در روابط دوجانبه این کشور با دولت‌های عضو شورای همکاری پیش آمده تاکید کرد و از حسن نیت ایران در برقراری روابط با دولت‌های عضو شورای همکاری برای از بین بردن تنش کنونی در منطقه سخن گفت.

هیئت کویتی شرکت کننده در این نشست متشکل از صباح الخالد الحمد الصباح وزیر خارجه کویت ، «خالد الجارالله» وکیل وزارت خارجه، « احمد ناصر المحمد» مدیر کل حوزه وزارتی این کشور، « ثامر جابر الأحمد» سفیر کویت در عربستان و تعدادی دیگر از شخصیت‌های بلندپایه کویتی بود.

« شیخ صباح الاحمد جابر الصباح» امیر کویت در راس هیئتی بلندپایه سفری دو روزه به ایران داشت در این سفر برتعمیق روابط ایران و کویت تاکید شد و چند توافق‌نامه میان دو کشور به امضا رسید
انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها