امروز : دوشنبه ۵ تیر ۱۳۹۶ - 2017 June 26
۲۱:۱۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86394
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 86
مجید صالح در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اظهارات مختلفی که بعد از کناره‌گیری‌اش از تیم ملی مطرح ...

مجید صالح در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در خصوص اظهارات مختلفی که بعد از کناره‌گیری‌اش از تیم ملی مطرح شده است اظهار داشت:در ابتدای صحبت‌هایم باید بگویم که برای تیم ملی در جام جهانی آرزوی موفقیت می‌کنم و امیدوارم تیم ملی به دور بعد صعود کند و نتایج خیلی خوبی بگیرد.

وی افزود:من نگاهم بزرگ‌تر از این حرف‌ها است که در این شرایط بخواهم تیم ملی ایران نتیجه نگیرد و بحث شخصی داشته باشم به همین دلیل باز هم تاکید می‌کنم از صمیم قلب برای موفقیت تیم ملی دعا و آرزوی موفقیت می‌کنم.

صالح در ادامه تاکید کرد: شما مطمئن باشید اگر فدراسیون فوتبال و وزارت ورزش بخواهد دلایل من را برای جدایی از تیم ملی بشنود حتما این مسائل را بازگو می کنم چون آن افراد آزاد اندیشی که  شخصیت من را می‌شناسند و سابقه فوتبالی من را می‌دانند می‌دانند که مسائلی بوده که چنین تصمیمی را گرفته‌ام.

مربی تیم ملی در پایان گفت: شخصیت من به شکلی است که کاری را بی دلیل انجام نمی دهم ولی من هم مثل تمامی جامعه، اهالی فوتبال و کارشناسان شرایط این روزها را به خوبی می‌دانم و همان‌طور که رئیس جمهور محترم، وزیر محترم ورزش و جوانان و مسئولان محترم فدراسیون در این شرایط از تیم ملی حمایت می‌کنند ترجیح می‌دهم من هم در این شرایط سکوت کرده تا آرامش در تیم ملی حاکم باشد اما در یک زمان مشخص در مورد این مسائل صحبت می‌کنم و باز هم تاکید دارم اگر قرار باشد خصوصی حرفی بزنم با کمال میل در خدمت مسئولان وزارت ورزش و فدراسیون هستم.
انتهای پیام/خ
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها