امروز : جمعه ۷ آذر ۱۳۹۹ - 2020 November 27
۰۳:۱۱
کمک مالی
جنبش
کد خبر: 864
تاریخ انتشار: ۲۳ فروردین ۱۳۹۲ - ساعت ۱۹:۱۶
تعداد بازدید: 284
اسماعیل حسن‌زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در مورد محرومیت تماشاگران استقلال از حضور در دیدار امروز ...

اسماعیل حسن‌زاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگذاری فارس در مورد محرومیت تماشاگران استقلال از حضور در دیدار امروز این تیم مقابل گهر گفت: بازی امروز بدون تماشاگر برگزار می‌شود و کمیته انضباطی هیچ رای جدیدی صادر نکرده است. مایلی‌ کهن در مصاحبه خودش پیشنهادی داده بود که بازی با استقلال با حضور تماشاگران برگزار شود. انتظار می‌رفت در این ارتباط اقدامی انجام شود اما تنها نامه باشگاه گهر دورود که به سازمان لیگ ارسال شد و امضای آقای تاج را داشت در اختیار کمیته انضباطی قرار گرفت.

وی افزود: اگر قرار بود چنین عملی انجام شود باید باشگاه استقلال این درخواست را ارائه می‌کرد و نامه سازمان لیگ مبنی بر موافقت با رسیدن عواید این بازی به ساختن ورزشگاه تختی درود به دست ما می‌رسد. هیچ کدام از این کارها صورت نگرفت تا این بازی در نهایت بدون حضور تماشاگران برگزار شود.

حسن‌زاده تاکید کرد: با توجه به رفتارهایی که در بازی استقلال وجود داشت در نهایت این بازی بدون حضور تماشاگران برگزار می‌شود. با وجود اینکه پیشنهاد مثبتی از سوی گهر دورود داده شد اما نامه‌ای به دست ما نرسید تا کماکان امروز بازی بدون تماشاگر برگزار شود و هواداران از رفتن به ورزشگاه خودداری کنند.

انتهای پیام/ی
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها