امروز : جمعه ۲۷ مرداد ۱۳۹۶ - 2017 August 18
۱۳:۴۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86405
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۱۷:۲۲
تعداد بازدید: 14
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از اینکه علی فتح‌الله زاده از مدیرعاملی باشگاه استقلال کناره‌گیری کرد، شایعه‌ای مطرح شد که ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، پس از اینکه علی فتح‌الله زاده از مدیرعاملی باشگاه استقلال کناره‌گیری کرد، شایعه‌ای مطرح شد که وی با توجه به جلساتی که با مهدی پرهام مالک باشگاه نساجی مازندران داشته است، می‌خواهد مدیرعامل این باشگاه شود.

فتح‌الله‌زاده در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، با تکذیب این شایعه اظهار داشت: من تیم نساجی مازندران و هوادارانش را دوست دارم و به خاطر این موضوع دوست دارم که این تیم بتواند موفق شود.

وی افزود: من با آقای فلاح استاندار مازندران جلسه‌ای داشته‌ام در خصوص ساختن کمپ ورزشی در استان مازندران، چون معتقدم استان‌های گیلان و مازندران حیف است که دارای کمپ ورزشی نباشند و تیم‌های ورزشی مجبور شوند در ترکیه اردو بزنند. در جلسه‌ای که با آقای فلاح که فردی ورزشی است، آقای پرهام نیز حضور داشت. من به نساجی کمک فکری می‌دهم اما مسئولیتی ندارم. اگر قرار به مدیریت باشد چون عاشق استقلال هستم در ایران فقط در باشگاه استقلال مدیریت می‌کنم و مدیرعامل می‌شوم.
انتهای پیام/د
برچسب ها:
آخرین اخبار