امروز : چهارشنبه ۲ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 23
۲۲:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86421
تاریخ انتشار: ۱۳ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۲۰:۱۵
تعداد بازدید: 77
احمد امیرآبادی‌فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به تشریح آخرین وضعیت انتخابات در سوریه پرداخت و اظهار کرد: هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ...

احمد امیرآبادی‌فراهانی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در قم به تشریح آخرین وضعیت انتخابات در سوریه پرداخت و اظهار کرد: هیئت پارلمانی جمهوری اسلامی ایران از دقایق ابتدایی رأی‌گیری برای نظارت بر انتخابات سوریه در محل‌های اخذ رأی حضور پیدا کرد و تا کنون از صندوق‌های زیادی بازدید داشته است.

وی ادامه داد: مردم با اشتیاق زیادی در صف‌های طولانی در حال رای دادن هستند؛ امنیت خوبی در شهرها حاکم است و زندگی عادی جریان دارد و هیچگونه احساس ناامنی حس نمی‌شود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه پیروان تمام مذاهب و ادیان موجود در سوریه در انتخابات حضور فعالی دارند، بیان کرد: امروز صبح در یکی از حوزه‌های انتخابیه شاهد حضور علمای شیعه و سنی و کشیش‌های مسیحی بودیم که همه در مسجدی تجمع کرده و رای خود را به صندوق‌ها انداختند که تصاویر بسیار جالبی در این حوزه به تصویر کشیده شد.

وی با اشاره به اینکه امنیت در تمام نقاط دمشق برقرار است، گفت: جوانان اعم از دختر و پسر در خیابان‌های دمشق با اسلحه در حال برقراری امنیت هستند، در دانشگاه دمشق صف طولانی تشکیل شده و در هنگام ورود هیئت ایرانی دانشجویان با شعارهایی از حمایت ایران از سوریه تقدیر و با شعارهایی حمایت خود را از بشار اسد اعلام کردند.

امیرآبادی خاطرنشان کرد: در یکی از حوزه‌ها جوانی را دیدم که برگه رای خود را با خون انگشتش ثبت کرد و آن را به صندوق انداخت، وقتی علت را از وی جویا شدم گفت می‌خواهم به دنیا ثابت کنم که سوریه و بشار را دوست دارم و با خونم از آنها دفاع می‌کنم و آمریکا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند، به او گفتم این جمله یکی از شخصیت‌های معروف ایرانی است که او در جواب گفت بله این جمله را امام خمینی(ره) گفته است.

وی تصریح کرد: امروز اراده ملت سوریه در بین اراده‌ها پیروز خواهد شد و آمریکایی‌ها خواهند دید که با آوردن تروریست‌های استیجاری و عاریه‌ای نمی‌توانند هیچ غلطی کنند و آنها و هم‌پیمانانشان شکست خورده این بازی خطرناک در منطقه خواهند بود.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی افزود: من از آمریکایی‌ها متعجب هستم که این حضور و شور و شعف مردم سوریه را نمی‌بینند که با وجود سه سال جنگ با تروریست‌ها استوار و مقاوم ایستاده‌اند، امروز خیابان‌های سوریه مملو از مردم به ویژه جوانانی است که شال‌هایی به رنگ پرچم سوریه بر گردن انداخته و پای صندوق‌های رای حاضر شدند تا مشت محکمی بر دهان متجاوزان به این خاک بزنند.

وی در پایان خاطر نشان کرد: با حضور در این کشور و دیدن این شور و شوق می‌توان دریافت که معنی صدور انقلاب یعنی چه و می‌توان دید که امام و انقلاب چه کاری در دنیا انجام داده‌اند.
انتهای پیام/78009/ش40
برچسب ها:
آخرین اخبار