امروز : یکشنبه ۳ بهمن ۱۳۹۵ - 2017 January 22
۰۳:۴۱
ادموند
کمک مالی
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 8643
تاریخ انتشار: ۳۰ اردیبهشت ۱۳۹۲ - ساعت ۰۸:۳۱
تعداد بازدید: 102
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا خان‌محمدی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی امروز ...

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدرضا خان‌محمدی نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی امروز یکشنبه در آغاز جلسه علنی بعداز ظهر مجلس طی تذکری اظهار داشت: به دلیل سرمازدگی بسیاری از باغات کشور آسیب جدی دیده که باید در این رابطه پیگیری لازم انجام شود.

وی افزود: درخواست ما این است که برای جبران خسارت سرمازدگی اقدامات لازم انجام گیرد.

وی در تذکری دیگر خطاب به هیئت دولت و وزیر کشور ادامه داد: درخواست می‌کنیم بخش سلطانیه به شهرستان ارتقا پیدا کند؛ خواهش می‌کنیم که در این روند و رسیدگی به آن تسریع ایجاد شود.

خان محمدی ادامه داد:‌موضوع دیگری که می‌خواهم در مورد آن تذکر دهم مربوط به مصوبات سفرهای استانی است. لذا می‌خواهیم که به این مصوبات توجه بیشتری شود.

وی اظهار داشت: شنیده می‌شود برخی وزارتخانه‌ها بویژه در ماه‌های اخیر اقدام به جذب بی‌ضابطه نیرو کرده‌اند که این نوعی ظلم به قشر محروم است که نمی‌توانند کاری برای خودشان انجام دهند. لذا خواستار این هستیم تا وزارتخانه‌ها تخلفات را جبران کنند و این روند ادامه نداشته باشد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار