امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۱۵:۴۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86433
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 100
سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره ...

سید امیرحسین قاضی‌زاده نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس با اشاره به برخورد گزینشی برخی شخصیت‌ها با مکتب امام راحل گفت: تا زمانی که امام در قید حیات بود، برخی نمی‌توانستند برخورد گزینشی با گفته‌ها و مکتب وی داشته باشند که بعد از رحلت ایشان دست به تحریف بیانات ایشان زدند.

وی با بیان اینکه برخورد گزیشنی با اندیشه‌های امام خمینی در حقیقت همان تحریف  افزود: نیاز به امامت جامع نیز به این خاطر است که اگر مکتب دارای یک مفسر نباشد احتمال تفسیر انحرافی از مکتب وجود دارد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس با تاکید بر اینکه «برخی با برخوردهای گزینشی به دنبال تحریف اندیشه‌های امام خمینی(ره) هستند»، اظهار داشت: در طول تاریخ نیز ما شاهد برخوردهای گزینشی با مکاتب الهی بوده‌ایم. در دین مسیحیت و اسلام ما شاهد برخوردهای گزینشی با این مکاتب الهی بوده‌ایم و با کسانی که می‌خواستند به نام مسیحیت منافعی را برای خود به دست آورند دست به این برخورد گزینشی می‌زدند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها