امروز : جمعه ۲۹ دی ۱۳۹۶ - 2018 January 19
۱۵:۳۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86434
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 115
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، داوود محمدی صبح امروز در همایش تجلیل از جانبازان که در سرای سعدالسلطنه قزوین برگزار ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از قزوین، داوود محمدی صبح امروز در همایش تجلیل از جانبازان که در سرای سعدالسلطنه قزوین برگزار شد، اظهار داشت: تجلیل از جانبازان به پاس زحمات و جان‌فشانی‌‌های آنان در جنگ تحمیلی است.

وی افزود: آنان متحمل سختی‌ها و مشقت‌های فراوانی در هشت سال دفاع مقدس شدند که با صبر در برابر آنها توانستند حماسه‌بی‌نظیری را خلق کنند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه جانبازان در سخت‌ترین شرایط و کمترین امکانات نظامی توانستند در برابر مجهزترین دشمن با شجاعت و قدرت بایستند و اجازه تجاوز حتی یک وجب از خاک را به آنان ندهد که این رشادت‌ها قابل تقدیر و تجلیل است.

این مسئول بیان داشت: قدردانی از جانبازان را وظیفه خود می‌دانیم و همیشه از رشادت‌ها و دلاوری‌های آنان تعریف و تمجید میکنیم و آن را به فرزندانمان انتقال می‌دهیم تا از این اسوه‌های صبر و ایثار الگو بگیرند.

وی با بیان اینکه روز جانباز یادآوری شجاعت و ایثار جانبازان در هشت سال دفاع مقدس است که با روحیه ایثارگری بدون داشتن کوچکترین ادعایی در برابر دشمنان ایستادند، بیان کرد: داشتن روحیه جانبازی در کشور ما یک امر مقدسی است و باید آن را حفظ کرد.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: آحاد جامعه با بهره‌گیری از روحیه جانبازان در هشت سال دفاع مقدس که توانستند شجاعانه در برابر دشمنان مبارزه کنند می‌توانند فتنه‌های امروز دشمنان را خنثی کنند.

محمدی گفت: جانبازان حماسه‌سازان انقلاب اسلامی در تاریخ هستند که باید روحیه ایثار و گذشت آنان در بین قشرهای مختلف جامعه تببین و اجرایی شود تا با تحقق آن، آسیب‌ها و معضلات اجتماعی در جامعه کاهش یابد.

وی با بیان اینکه رحلت امام خمینی (ره) در چهاردهم خرداد است، بیان داشت: در این روز همه مردم ایران بیعت مجدد با آرمان‌ها و اهداف بلند این امام بزرگوار و مقام معظم رهبری می‌بندند و در ادامه‌ دادن راه آنان ثابت قدم می‌مانند.

نماینده مردم قزوین، آبیک و البرز در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: امروز رهبر فرزانه انقلاب ادامه‌دهنده راه امام خمینی (ره) است که با اقتدار و عزت کشور را در مسیر درست خود هدایت می‌کند و به دشمن اجازه جسارت به کشور ما را نمی‌دهد.

انتهای پیام/77009/ق30
برچسب ها:
آخرین اخبار