امروز : شنبه ۲ تیر ۱۳۹۷ - 2018 June 22
۰۳:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86445
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 72
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار ذوالقدر جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در حاشیه جلسه هماهنگی قرارگاه ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، سردار ذوالقدر جانشین فرمانده سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در حاشیه جلسه هماهنگی قرارگاه شهید فهمیده گفت: پیش بینی می شود امسال یک میلیون و 500 هزار زائر از سراسر کشور در مراسم بزرگداشت بیست و پنجمین سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) شرکت کنند.

وی افزود: به همین منظور قرارگاه شهید فهمیده از اسفندماه 92 با رویکرد خدمات دهی و پشتیبانی، سازماندهی، اسکان و انتقال زائرین حرم مطهر تشکیل شد.

ذوالقدر در خصوص نوع خدمات رسانی به زائرین گفت: قرارگاه شهید فهمیده مسئولیت هماهنگی دستگاه های اجرایی را بر عهده دارد که قبل و بعد از برگزاری مراسم خدماتی همچون ایمنی، تأمین، اسکان، بهداشت، اورژانس و آبرسانی را با کمک ادارات و سازمان های مستقر در تهران ارائه می کند.

جانشین فرمانده سپاه تهران با اشاره به شرکت کاروان های مختلف مردمی از سراسر کشور خاطرنشان کرد: علاوه بر شرکت یک میلیون و پانصد هزار نفر زائر از استانهای مختلف کشور، کاروانهای خودجوش و علاقمند به شرکت در این مراسم از کشورهای خارجی نیز به حرم مطهر مشرف خواهند شد که در این قرارگاه پذیرای آنها هستیم.

ذوالقدر در پایان خاطرنشان کرد: تمامی نواحی سپاه حضرت محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ علاوه بر اجرای ویژه برنامه های بزرگداشت و برگزاری مراسم در مساجد و هیئات مذهبی و همچنین حضور در مراسم سالگرد میزبان زائرین استان های دیگر هستند و خدماتی را به ایشان ارائه می کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها