امروز : شنبه ۳۱ تیر ۱۳۹۶ - 2017 July 22
۲۰:۵۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86449
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 22
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ندسا، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در صدر هیاتی از معاونین ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی ندسا، دریادار علی فدوی فرمانده نیروی دریایی سپاه در صدر هیاتی از معاونین و کارشناسان نیرو وارد پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) نیروی دریایی سپاه در استان مازندران شد و از مجموعه های مختلف از جمله اسلکه شهید اسحاقی بازدید کرد.

فدوی در جریان این دیدار در نشست ویژه با فرماندهان و مدیران پایگاه شمال، حفظ و تقویت توانمندی و آمادگی های دفاعی و رزمی را یک اصل حیاتی و بدون تاریخ مصرف توصیف کرد.

وی با بیان این که ابزار و ادوات و تاکتیک های رزمی و دفاعی در جای خود بسیار مهم و ارزشمند است، خاطر نشان کرد: قدرت واقعی ما در پرتو ایمان و معنویت شکل می گیرد و اگر این نباشد، ابزار و ادوات و تاکتیک مانند کالبدی بی روح عمل خواهد کرد.

فرمانده نیروی دریایی سپاه افزود: آن چه در جبهه ما به تجهیزات و ادوات و تاکتیک های ما در مقابله با دشمن اثر و تأثیر و برکت می بخشد، همین قدرت معنوی است. 

فدوی در بخش دیگری از این نشست، ضرورت پیگیری دقیق و در عین حال کارشناسانه برنامه های تعالی معنوی را یادآور شد و از اهتمام و مجاهدت یکایک فرماندهان، مدیران و رزمندگان پایگاه دریایی ثامن الحجج(ع) در پیگیری برنامه های آمادگی رزم و تعالی و تقویت بنیه معنوی تشکر  و بر پیگیری مستمر بر اصول نگهداری از تأسیسات و تقویت آنها تأکید کرد.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار