امروز : چهارشنبه ۵ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 April 25
۲۰:۱۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86476
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 40
ایمانعلی محمدزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: صحت عمل کارکنان نیروی انتظامی قزوین و صیانت از آنان در حوزه‌های مختلف از جمله رد ...

ایمانعلی محمدزاده در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در قزوین اظهار کرد: صحت عمل کارکنان نیروی انتظامی قزوین و صیانت از آنان در حوزه‌های مختلف از جمله رد رشوه از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است.

وی با اشاره به رد رشوه از سوی این کارکنان به تعداد 77 فقره در سال گذشته، افزود: بیشترین این مبالغ پیشنهادی از سوی متخلفان به کارکنان نیروی انتظامی استان معادل 732 میلیون و 500 هزار ریال بود که در کنار آن مبالغ دیگری نیز به واسطه اهمیت، حساسیت و تنوع کار ناجا به کارکنان این نهاد پیشنهاد شد.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قزوین ادامه داد: از مردم درخواست می‌شود تا زمینه ایجاد یا پرداخت رشوه را فراهم نکنند و در صورت چنین پیشامدهایی، از طریق دسترسی به اداره بازرسی یا دفتر نظارت همگانی فرماندهی انتظامی استان مراتب را انتقال دهند.

محمدزاده تصریح کرد: سامانه تلفنی این دفتر به شماره 197 نیز به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت نظرات، گزارش‌ها، انتقادات و پیشنهادهای مردم است و در ساعات اداری نیز به صورت زنده پیام‌های مردم را دریافت و به بخش‌های لازم در نیروی انتظامی استان ارسال می‌کند.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قزوین با بیان اینکه پس از ساعت 14 نیز تمام پیام‌ها به صورت خودکار در سامانه 197 ضبط می‌شود، اضافه کرد: نکته قابل توجه در این زمینه آن است که به دلیل اهمیت پیام‌های مردمی، بررسی پیام‌ها به صورت مستقیم زیر نظر فرمانده انتظامی استان صورت می‌گیرد و با بررسی یک جلسه در دفتر نظارت همگانی به شکل هر دو هفته یک بار، مردم می‌توانند نظرات خود را مطرح کنند تا رسیدگی شود.

وی با بیان اینکه این دفتر در خیابان ملک‌آباد شهر قزوین واقع است، اضافه کرد: مردم در صورت لزوم امکان مراجعه حضوری به حوزه بازرسی فرماندهی انتظامی استان واقع در ستاد فرماندهی استان در مجاورت اداره کل اوقاف و امور خیریه قزوین و نیز بازرسی شهرستان‌ها را دارند.

رئیس بازرسی فرماندهی انتظامی استان قزوین عنوان کرد: ناجا با آن دسته از کارکنان خود که دریافت رشوه آنان ثابت شده باشد، به شدت برخورد می‌کند و گاهی این برخوردها تا اخراج نیز پیش می‌رود.

انتهای پیام/77011/خ30
برچسب ها:
آخرین اخبار