امروز : پنجشنبه ۲ آذر ۱۳۹۶ - 2017 November 23
۲۰:۱۶
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86480
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 13
محسن ساغرچی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: تاکنون هیچ موردی از ابتلای زائران ایرانی به ویروس کرونا اعلام نشده است. وی با ...

محسن ساغرچی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در همدان اظهار داشت: تاکنون هیچ موردی از ابتلای زائران ایرانی به ویروس کرونا اعلام نشده است.

وی با تأکید بر اینکه این بیماری مشترک بین حیوان و انسان است که از شتر سرایت می‌کند، اضافه کرد: این بیماری در حال حاضر در عربستان رو به کاهش است.

*9 کاروان حج عمره تا دوم تیرماه از همدان اعزام خواهد شد

مدیر حج و زیارت همدان با اشاره به پایان یافتن مرحله اول اعزام زائران حج عمره در تاریخ دوم تیرماه سال جاری اضافه کرد: 9 کاروان از استان از مرحله اول اعزام زائران حج عمره باقی مانده که هشت کاروان از همدان و یک کاروان نیز به صورت فوق‌العاده از تهران اعزام خواهند شد.

وی یادآور شد: در مجموع یک‌هزار نفر از زائران از استان همدان باقی مانده که تا دوم تیرماه به سرزمین وحی اعزام خواهند شد.

*دو کاروان از همدان در ماه رمضان به مکه اعزام می‌شود

ساغرچی با اشاره به اعزام دو کاروان از استان در ماه مبارک رمضان بیان داشت: در ماه رمضان که باید زائران به صورت کامل اعمال خود را به مدت 20 روز انجام دهند دو کاروان از همدان داریم.

وی ادامه داد: این دو کاروان 10 روز در مدینه و 10 روز نیز در مکه خواهند بود تا اعمال خود را به صورت کامل و با توجه به ماه مبارک رمضان انجام دهند.

مدیر حج و زیارت استان همدان در پایان سخنانش گفت: درصد بسیار کمی به مبلغ زائران اعزامی به حج عمره در ماه رمضان اضافه خواهد شد که 50 درصد هزینه نیز بیشتر به هزینه پرواز اختصاص دارد.
انتهای پیام/89007/ی30/چ3000
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها