امروز : چهارشنبه ۳۰ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 June 20
۱۰:۳۵
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86485
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 19
به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسکندر مومنی در حاشیه بازدید از قرارگاه ترافیکی روح الله اظهار داشت: امسال نیز میلیونها ایرانی عاشق در ایام ...

به گزارش خبرنگار انتظامی فارس، سردار اسکندر مومنی در حاشیه بازدید از قرارگاه ترافیکی روح الله اظهار داشت: امسال نیز میلیونها ایرانی عاشق در ایام ارتحال امام(ره) برای تجدید میثاق با امام راحل(ره) و مقام معظم رهبری در  مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) حاضر می شوند.

وی ادامه داد: برنامه های ترافیکی پلیس راهور از مبداء تا حرم و سپس تا بازگشت زائران به شهرهایشان ادامه دارد. کاروانها نباید از اتوبوسهای غیرمجاز و شهری برای جابجایی زائران استفاده کنند و علاوه بر استفاده از اتوبوس های بین شهری خودرو باید دارای معاینه فنی قابل قبول و راننده نیز باید دارای کارت سلامت باشد.

رئیس پلیس راهور ادامه داد: تمام اتوبوسها باید داری نقشه و کروکی مسیر باشد و همیار و نماینده کاروان نیز در اتوبوس حضور داشته باشند.

وی با اعلام اینکه 20 هزار دستگاه اتوبوس زائران حرم امام(ره) را منتقل می کنند تاکید کرد: علاوه بر اتوبوسها صدها هزار زائر نیز با خودروهای شخصی شان به حرم می آیند و ما باید در کمتر از نصف روز اقدامات ترافیکی را انجام دهیم. اگر ناهماهنگی کوچکی به وجود آید ترافیک سنگین ایجاد می شود.

مومنی در توصیه به رانندگان اتوبوسهای کاروانها گفت: رانندگان حتماً به پارکینگهای مشخص شده مراجعه کنند و از مسیرهای مشخص شده برای کاروان تردد کنند.

وی با اعلام اینکه پلیس آمادگی برای خدمت رسانی به زائران دارد افزود: امیدواریم با همکاری زائران و مسئولان امسال نیز همانند سال های گذشته شاهد نظم خوب ترافیکی در بر گزاری مراسم ارتحال حضرت امام (ره) باشیم.

رئیس پلیس راهور با بیان اینکه علاوه بر مراسم ارتحال امام(ره) تعطیلات پایان هفته اولین فرصت سفر بعد از تعطیلات نوروز است که مردم به زادگاهشان و سفرهای زیارتی بروند، گفت: تمهیدات لازم برای سفرهای هموطنان اندیشیده شده و مسیرهایی که تردد در آنها افزایش می یابد با استفاده از نیروهای کمکی تقویت شده است.

وی با اعلام این که سازمان هواشناسی در خصوص وزش طوفان هشدار داده است به هموطنان توصیه کرد: با توجه به این که سازمان هواشناسی پیش بینی کرده است مجدداً طوفان رخ دهد هموطنان از سفرهای غیرضرور شهری و درون شهری خودداری کنند و عابران پیاده نیز از کنار داربست ها، ساختمان های نیمه کاره و تابلوهای بزرگ تردد نکنند.

وی ادامه داد: رانندگان نیز در صورت امکان از پارک خودرو در کنار ساختمان های نیمه کاره و درختان خودداری کنند. این در حالی است که از هموطنان می خواهیم از نشستن پشت وانت خودداری کنند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها