امروز : سه شنبه ۱ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 20
۲۳:۲۱
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86488
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 18
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار اسماعیل احمدی مقدم امروز در مراسم تجدید عهد و میثاق فرماندهان و کارکنان ناجا با امام ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس سردار اسماعیل احمدی مقدم امروز در مراسم تجدید عهد و میثاق فرماندهان و کارکنان ناجا با امام (ره) و آرمان های ایشان که در حسینیه جماران برگزار شده بود، با اشاره به اینکه ملت ایران و همه مظلومان جهان مرهون امام خمینی(ره) هستند، گفت: ایشان پدیده تاریخی نه دردوره حاضر بلکه در تمامی اعصار در دنیا هستند.
وی افزود: امام(ره) رهبر دینی، معلم و فقیهی مجاهد بود که توانست حکومتی را بنیانگذاری کند که الگو ساز در مبارزه با ظلم و ایستادگی در مقابل استکبار بود.
فرمانده ناجا با اشاره به اینکه امام در سخت ترین شرایط یعنی در زمان جنگ تحمیلی نیز با دشمنان برخوردی قاطع داشت، افزود: در قطعنامه 598 شاهد بودیم که امام (ره) از آن تعبیر به نوشیدن جام زهر کردند، اما سرنوشت پایانی جنگ همان شکست دشمنان بود و شاهد بودیم که عملیات مرصاد به شکست آنان انجامید؛ هرچند امام(ره) در بین ما نبود اما تا امروز شاهد پیروزی های انقلاب یکی پس از دیگری و نابودی صدام بودیم.
این مقام ارشد انتظامی با تاکید بر اینکه مردم، روحانیت و رهبر همه در خط امام در حال حرکت هستند، تصریح کرد: امروز روح امام شاهد است که این انقلاب با سرعت به پیش می رود، هرچند سختی ها و امتحانات ادامه دارد اما روح ایشان نه تنها ناظر بلکه هادی و راهنمای انقلاب ما می باشد.
وی گفت: همه ما حس می کنیم که امام(ره) در قلوب ما، ملت و همه مردم جهان است؛ ایشان مصلحی بزرگ هستند که اعتبار جهانی دارد و مبارزه با ظلم که نهضتی مستمر و ادامه دهنده راه انبیا است هنوز در کشور ما پابرجا می باشد.
احمدی مقدم اظهار داشت: افتخار می کنم که در این مکان شریف بار دیگر با امام(ره) و آرمان های ایشان تجدید عهد کردم چراکه حرکت ایشان حرکت در مسیر ولایت فقیه و در راستای مبارزه با ظلم و دفاع از مستضعفان است.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها