امروز : شنبه ۲۶ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 17
۰۸:۴۹
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86500
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، علی دهقان ضمن تشریح دستاوردها ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از یزد به نقل از روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهید صدوقی یزد، علی دهقان ضمن تشریح دستاوردها و روند اجرای طرح تحول نظام سلامت در یزد اظهار داشت: کاهش پرداختی از جیب بیمار، کاهش آمار سزارین و افزایش زایمان طبیعی، ماندگاری پزشکان مقیم در بیمارستان‌ها همچنین ماندگاری پزشکان در مناطق محروم از مهم‌ترین دستاوردهای این طرح در یزد بوده است.

وی همچنین از بهبود وضعیت هتلینگ بیمارستان‌های دولتی یزد در قالب این طرح خبر داد و افزود: این مهم در حال ارزیابی و نیازسنجی است تا وضعیت اقامت بیماران و ارائه خدمت به بیماران را افزایش دهیم.

دهقان با اشاره به همکاری خوب واحد نظارتی و بیمه سلامت یزد گفت: استان یزد و قزوین در کشور دارای کمترین اشکالات در روند اجرای این طرح بوده‌اند.

معاون درمان دانشگاه علوم پزشکی یزد ادامه داد: دغدغه اصلی سیستم سلامت یزد، دوام این طرح است بنابراین امیدواریم با همکاری سیستم نظارتی، این انگیزه افزایش پیدا کند.
انتهای پیام/2464/ق
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها