امروز : سه شنبه ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 March 20
۰۹:۳۳
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86505
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 26
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، محمد حسن‌زاده عصر امروز در جلسه هماهنگی ستاد طرح ملی سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس از اردبیل، محمد حسن‌زاده عصر امروز در جلسه هماهنگی ستاد طرح ملی سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به مدرسه در اردبیل، اظهار داشت: این طرح به مانند سال‌های گذشته در پایگاه‌های مختلف مدارس و در ماه‌های تیر و مرداد برگزار می‌شود تا دانش‌آموزان با شناسنامه سلامت بتوانند وارد مدارس ابتدایی شوند.

وی با طرح و بیان روند کار در پایگاه‌ها، اهداف اجرای طرح و نتایج سنجش سال گذشته را به صورت آماری ارائه داد.

کارشناس سنجش و پیشگیری اداره آموزش و پرورش استثنایی اردبیل نیز با اشاره به زمینه‌های ارزیابی در پایگاه سنجش به توزیع فعالیت پایگاه‌ها در راستای غربالگری دانش‌آموزان مشکل‌دار و همگامی آن با پیشگیری از نوع دوم اشاره کرده و خواستار همکاری مؤثر و مضاعف کلیه سازمان‌ها و ادارات ذیربط در اجرای این امر مهم شد.

عین‌اله نوروزی با بیان نحوه معاینات پزشکی به تفاوت‌های ارزیابی سال گذشته و امسال پرداخت.

مدیرکل آموزش و پرورش استان اردبیل نیز با تأکید بر تکریم ارباب رجوع در فعالیت پایگاه‌ها با هدف پیشگیری و سالم‌سازی اجتماعی از لحاظ معلولیت‌ها، خواستار انجام پژوهش و تحقیقات لازم با همکاری دانشگاه علوم پزشکی در این موضوعات شد.

صابر سپهری در پایان متذکر شد: هدف از اجرای این طرح ارزیابی و سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به مدرسه است که باید راهکارهای مناسب در نظر گرفته شود تا سلامت دانش‌آموزان در ورود به مدارس بیش از گذشته رعایت شود.
انتهای پیام/62007/ذ20
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها