امروز : شنبه ۵ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 26
۰۵:۲۴
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86507
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 23
به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ژاپن دو نرم افزار برای طراحی بر روی لباس و ترجمه مقالات و دروس به 11 زبان ...

به گزارش گروه دانستنی‌های خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، ژاپن دو نرم افزار برای طراحی بر روی لباس و ترجمه مقالات و دروس به 11 زبان ارائه داده است که در ادامه مشاهده خواهید کرد:

طراحی تی‌شرت توسط کاربر:

شرکت ژاپنی نرم افزاری به نام UTme  طراحی کرده است که بر روی گوشی‌های هوشمند که دارای IOS و آندروید هستند قابل اجراست؛ با داشتن این نرم افزار هر شخص می‌تواند بر روی لباس خود طراحی کند.

در ابتدا کاربر باید تصویر مورد علاقه خود را آپلود یا از درون نرم افزار یک تصویر را انتخاب کند؛ سپس می‌تواند بلوزی با طراحی خود داشته باشد.

بنابراین هر شخص می‌تواند تی‌شرت‌هایی را که خود طراحی کرده است به بازار عرضه کند. 
نرم افزار مترجم به 11 زبان:

خدمات ترجمه در سایت‌ها به وفور دیده می‌شود اما اغلب کیفیت خوبی ندارند و شاید اغلب ویروسی باشند؛ اما ژاپن نرم افزاری با عنوان ReShare  ارائه داده است که با وجود این نرم افزار هر شخص می‌تواند اکثر مقالات اینترنتی را با ترجمه درست آن بخواند؛ این نرم افزار بر روی گوشی‌های هوشمند که دارای IOS و آندروید هستند، قابل اجراست؛ ReShare می‌تواند برای ترجمه کارهای تجاری و تحصیلی استفاده شود.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها