امروز : جمعه ۴ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 25
۲۰:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86516
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل،«محمد اسماعیل خان»، معاون اول و «عرفان الله عرفان»، معاون دوم عبدالرب رسول ...

به گزارش خبرنگار خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس در کابل،«محمد اسماعیل خان»، معاون اول و «عرفان الله عرفان»، معاون دوم عبدالرب رسول سیاف از کاندیداهای دور نخست انتخابات افغانستان، «عبدالرئوف ابراهیمی» رئیس پارلمان و «فضل هادی مسلمیار» رئیس مجلس سنای این کشور در همایشی در کابل از «عبدالله عبدالله» رهبر تیم «اصلاحات و همگرایی» در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان اعلام حمایت کردند.

«جهاد» افغانستان، زمانی مایه مباهات مسلمانان جهان بود

اسماعیل خان وزیر پیشین آب و برق افغانستان که در دور نخست انتخابات ریاست جمهوری افغانستان به عنوان معاون اول عبدالرب رسول سیاف حضور داشت؛ در این گردهمایی اظهار داشت: زمانی افغانستان با جهاد و جانبازی در راه خدا و ایستادگی در برابر ابر قدرت‎های جهان شناخته می‎شد؛ اما امروز در فهرست فساد اداری در جایگاه سوم ایستاده و این مایه شرمساری است.

رهبر جهادی افغانستان تأکید کرد: زدودن لکه ننگ فساد از دامن افغانستان باید در صدر برنامه‎های حکومت آینده این کشور قرار گیرد.

در این گردهمایی سخنرانان هرکدام به نوبه خود از سابقه جهادی عبدالله عبدالله سخن گفتند و از وی به عنوان شخصیت شایسته و کارا و مناسب برای مدیریت آینده افغانستان یاد کردند.

آن‌ها از مردم خواستند تا در دور دوم انتخابات ریاست جمهوری افغانستان به این کاندیدا رأی دهند و خود را به تحقق آرمان‎هایی چون تأمین «امنیت»، «استقرار صلح» و شکوفایی اقتصادی افغانستان نزدیک  کنند.
انتهای پیام/.
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها