امروز : جمعه ۴ اسفند ۱۳۹۶ - 2018 February 22
۰۲:۱۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86520
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 17
به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سانا، ماهر حجار نامزد انتخابات ریاست جمهوری سوریه با بیان اینکه پیام این انتخابات به ...

به گزارش خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس به نقل از سانا، ماهر حجار نامزد انتخابات ریاست جمهوری سوریه با بیان اینکه پیام این انتخابات به تمام کسانی که خود را نماینده ملت می‌دانند و می‌خواهند خون سوری‌ها ریخته شود و ویرانی در کشور ایجاد شود، این است که ما حق انتخاب واقعی داریم، گفت: ما از زبان خودمان سخن می‌گوئیم و هرگز به کسی اجازه نمی‌دهیم بجای ما سخن بگوید و نمی خواهیم کسی وصی ما باشد.

حجار که رای خود را در ساختمان مجلس شعب سوریه به صندوق انداخت تصریح کرد که استقبال از انتخابات گسترده و بی‌سابقه بوده است  و این نشان می‌دهد آنچه در سوریه جریان دارد یک رفراندوم برای قانون اساسی و پایبندی ملت سوریه به کشور و وحدت ملی آن و حاکمیت برتمام خاک کشور است.


 
وی افزود: انتخابات سوریه ضربه ای محکم به تمام کشورهایی بود که برای سوری ها توطئه کردندو با اعزام تروریست‌ها خون مردم را ریختند و مردم تاکید کردند که آنها صاحب حق تصمیم گیری و حاکمیت هستند.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری سوریه با تشکر و تقدیر از مردم که علی رقم مشکلات با کشورشان همراهی کردند، ابراز داشت که مهم نیست چه کسی پیروز می‌شود مهم این است که ملت سوریه و حاکمیت پیروز شده است ودخالت خارجی و تروریسم ناکام ماند.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها