امروز : دوشنبه ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۷ - 2018 May 21
۲۱:۴۲
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86530
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 34
به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدتقی تقی‌پور دبیرکل جمعیت حامیان آزادی قدس شریف با اشاره به ...

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، محمدتقی تقی‌پور دبیرکل جمعیت حامیان آزادی قدس شریف با اشاره به اینکه راهبرد غایی حضرت امام خمینی در خصوص مسئله فلسطین محو شدن رژیم صهیونیستی از صفحه روزگار است گفت: طبق فرمایش حضرت امام خمینی(ره) حرکت و گفتمان انقلاب اسلام ایران باعث به بن‌بست رسیدن رژیم صهیونیستی در جهان شده است.

وی با بیان اینکه منشا سخنان، دیدگاه‌ها، مواضع و رفتارهای حضرت امام خمینی(ره) از زمان آغاز نهضت انقلاب اسلامی ایران تا رحلت ایشان براساس اصول و معتقدات جهان‌بینی بوده است گفت: جهان‌بینی امام خمینی مبتنی بر شناخت ایشان از عالم بوده است.

تقی‌پور با اشاره به اینکه ویژگی مثبت امام خمینی از جهان‌بینی به دلیل ویژگی تکلیف‌مدارانه ایشان است افزود: امام خمینی فقط حول محور تکالیف و انجام وظیفه حرکت می‌کردند نه اینکه تکلیف حول امام خمینی بچرخد.

دبیرکل جمعیت حامیان آزادی قدس شریف با تاکید بر اینکه سیره امام خمینی(ره) سیره حسینی بوده است گفت: حرکات و مواضع امام خمینی(ره) در طول تاریخ نهضت انقلاب اسلامی ایران عاشورایی بوده است و این امر باید درس عبرت برای همه ما باشد.

وی با بیان اینکه در تمام مراکز و برنامه‌ریزی سیاست‌های رژیم پهلوی یهودی‌ها نقش کلیدی داشتند و بیش از 8 هزار یهودی و فراماسونر و ایادی دست‌نشانده آنها در دربار رژیم پهلوی کار می‌کردند و حتی صرافی‌ها و بنگاه‌های اقتصادی ایرانیان نیز در دست آنان بود .

تقی‌پور افزود: مصلحت‌اندیشی سیاسی و کودکانه برخی‌ها باعث شده است که تفاوتی را بین یهود و صهیونیست قائل شوند در حالی که مبانی و اهداف و برنامه‌های آنها یکی است.

دبیرکل جمعیت حامیان آزادی قدس شریف خاطرنشان کرد: ستون فقرات صحبت‌های امام خمینی(ره) در بین سال‌های 1341 تا رحلت ایشان در قضیه فلسطین این بوده است که سراسر فلسطین باید آزاد شود و رژیم صهیونیستی باید نابود شود.

وی با بیان اینکه امام خمینی(ره) مسئله فلسطین را فراتر از دایره و گستره، زمان و تاریخ نگاه می‌کردند گفت: امام خمینی(ره) مسئله قدس را مسئله شخصی و منطقه‌ای و حتی متعلق به مسلمانان حاضر نمی‌دانستند بلکه آن را مسئله موحدان و حقیقت‌طلبان گذشته، حال و آینده اعلام می‌کردند.

تقی‌پور با اشاره به اینکه امام خمینی(ره) حرکت و گفتمان انقلاب اسلامی ایران را باعث به بن‌بست رسیدن رژیم صهیونیستی عنوان می‌کردند خاطرنشان کرد: راهبرد غایی و نهایی امام خمینی(ره) این است که رژیم صهیونیستی باید از صفحه روزگار محو شود و شناسایی موجودیت رژیم صهیونیستی از سوی هر کسی و هر دولتی حتی سران عرب و غیرعرب را خیانت به آرمان قدس و فلسطین و آزادی بیان می‌کردند.

دبیرکل جمعیت حامیان آزادی قدس شریف گفت: حضرت امام خمینی(ره) می‌فرمودند که تا زمانی که به اسلام زمان پیغمبر اکرم برنگردید مسئله افغانستان، فلسطین و جهان اسلام حل نخواهد شد.

وی گفت: باید بیداری اسلامی در جوامع اسلامی گسترش پیدا کند ضمن اینکه اتحاد ایجاد شده بین ملل اسلامی می‌تواند مانع از حرکت‌های دشمنان علیه اسلام شود.

تقی‌پور در پایان مسلسل‌های متکی بر ایمان و قدرت اعتقادات را راهکار فعلی حل مشکلات جهان اسلام دانست.
انتهای پیام/
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها