امروز : دوشنبه ۷ خرداد ۱۳۹۷ - 2018 May 27
۰۲:۲۷
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86531
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 20
به گزارش خبرگزرای فارس به نقل از پایگاه خبری سوریه،‌  «حمود الیاسین»  رئیس کمیته قضایی انتخابات استان  دیرالزور سوریه، گفت از ساعت 7 صبح ...

به گزارش خبرگزرای فارس به نقل از پایگاه خبری سوریه،‌  «حمود الیاسین»  رئیس کمیته قضایی انتخابات استان  دیرالزور سوریه، گفت از ساعت 7 صبح را‌ی‌گیری شروع شده است و  78 مرکز انتخاباتی در شهرهای «دیر الزور» و روستاهای البغلیه و الجفر با اتخاذ همه تدابیر به طور منظم و درست شاهد برگزاری رای گیری انتخابات ریاست جمهوری هستند.

رئیس کمیته مرکزی انتخابات تصریح کرد: همچنین استان «فایر مندیل» سوریه از زمان رای‌گیری با استقبال چشمگیری از سوی شهروندان همراه شده است و هموطنان با ارایه کارت‌ (شناسایی) خود و ثبت اسامی‌شان برگه‌های انتخابات را دریافت می‌کنند و پس از انتخاب کاندید مورد نظر خود در اتاقی که به این امر اختصاص یافته، آرا مورد نظرشان را به داخل صندوق رای می‌اندازند.

وی تصریح کرد: اقبال شهروندان سوری برای مشارکت در انتخابات ریاست جمهوری چشمگیر است و تلاش‌ها و خدمات زیادی برای مشارکت آسان‌تر هموطنان در انتخابات صورت گرفته تا مردم به راحتی بتوانند در مراکز انتخاباتی به شکل منظم حضور یابند.

عبد نجم العبید مدیر نظارت بر انتخابات این  استان، گفت: برگزاری انتخابات ریاست جمهوری در سوریه یک پیروزی بزرگ برای ملت سوریه است که بر قدرت مردم برای به دست آوردن آزادی دلالت می‌کند.

استان دیرالزور سوریه در کرانه رود فرات قرار دارد.
انتهای پیام/
 
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها