امروز : جمعه ۳۱ فروردین ۱۳۹۷ - 2018 April 19
۰۲:۳۰
ادموند
کمک مالی
کانال پیروان موعود
موسسه قاف
جنبش
کد خبر: 86561
تاریخ انتشار: ۱۴ خرداد ۱۳۹۳ - ساعت ۰۶:۰۰
تعداد بازدید: 74
به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «حامد شاکرنژاد» قاری بین‌المللی قرآن کریم در دقایق پایانی پنجمین روز ...

به گزارش خبرنگار فعالیت‌های قرآنی خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس، «حامد شاکرنژاد» قاری بین‌المللی قرآن کریم در دقایق پایانی پنجمین روز برگزاری سی‌ویکمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم به عنوان قاری میهمان به تلاوت آیاتی از قرآن کریم پرداخت.

این تلاوت که حدود 30 دقیقه بود، آنقدر تأثیرگذار و متفاوت اجرا شد که تمامی حاضران در سالن برگزاری مسابقات بین‌المللی قرآن تحت تأثیر صوت زیبای این قاری بین‌المللی قرار گرفته بودند و حتی برخی متسابقان از هیجان بسیار اشک می‌ریختند.

همچنین صوت و وقف و ابتداء در تلاوت «حامد شاکر نژاد»، متسابقان سی‌ویکیمن دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم را متحیر کرده بود تا جایی که بسیاری از آنها پس از اجرای هر قطعه به وجد آمده و از جای خود برخاسته و با ذکر «یا الله» و «الله اکبر» به تشویق این قاری بین‌المللی می‌پرداختند.

در ادامه فیلم تلاوت «حامد شاکرنژاد» قاری بین‌المللی قرآن کریم که شنبه 10 خردادماه در سالن مسابقات بین‌المللی قرآن کریم اجرا شد، تقدیم مخاطبان خبرگزاری پیروان موعود به نقل از خبرگزاری فارس می‌شود.
 
متفاوت‌ترین تلاوت «حامد شاکرنژاد»

دانلود

انتهای پیام/و
برچسب ها:
آخرین اخبار
پربازدید ها